فیزیوتراپی
فیزیوتراپی یك روش درمانی است كه در بسیاری از شاخه ها و حیطه ها حضور موثر دارد و در هركدام هدف مشخصی را دنبال می كند. این شاخه ها عبارتند از :
سوختگی ، مشكلات پوست و مو ، مشكلات و بیماری های تنفسی ، SPORT (ورزشكاران حرفه ای ) ، زنان و زایمان ، بیماری های خاص و نورولوژیك مثل MS ، سكته های مغزی و حتی قلبی و نیز بیماران ارتوپدیك و بعد از جراحی ها و شكستگی ها. 

آنچه كه عموم مردم بیش تر با ان آشنایی و سروكار دارند فیزیوتراپی در بیماران ارتوپدیک مثل كمردردها و زانودردها و... است. در تمام این شاخه ها هدف از انجام فیزیوتراپی ، كاهش درد و ناراحتی بسیار ، بهبود حركات بدن و بهبود كیفیت زندگی بیماران و بازگشت آن ها به فعالیت های روزمره زندگی ، كار و نیز ورش های حرفه ای انهاست. 

در بخش تخصصی فیزیوتراپی بیمارستان پیامبران فیزیوتراپی از طریق استفاده از الكتروتراپی (دستگاه های TENS، نورمادون قرمز ) انواع لیزر ( پرتوان و کم توان )، شاک ویو، حرکت درمانی فیزیوتراپی سرپایی و فیزیوتراپی بستری و بخش های ویژه زیر نظر متخصصان ارتوپدی توسط بهترین و ماهرترین فیزیوتراپیست ها انجام می شود.

این بخش تجهیزات جدیدی را هم به خدمات پیشین خود اضافه کرده است از تجهیزات جدید بخش فیزیوتراپی دستگاه بیوفیدبک است كه به منظور دادن فیدبك تصویری به بیمار در مورد توانایی انقباض عضلات ازكار افتاده یا بسیار ضعیف و نیز درمان و بهبود بی اختیاری های ناشی از سكته مغزی و سایر مشكلات نورولوزیك به كار میرود. از دیگر تجهیزات جدید بخش میتوان به دستگاه Air Compression Circulation Limb Massage اشاره كرد كه به منظور بهبود گردش خون، لنف، كاهش اسپاسم و گرفتگی های عضلات و نیز كاهش قابل توجه تورم در هر نقطه از اندام تحتانی استفاده میشود. این دستگاه مانند شلوار دور تا دور پا را در بر میگیرد و از مچ پا تا ران توسط دستگاه تحت ماساژ با قدرت فشار قابل كنترل قرار میگیرد.

لازم به ذكر است در این بخش درمان از طریق طب سوزنی نیز انجام میگیرد.