تعرفه های بیمارستان پیامبران کاملا براساس تعرفه های قانونی کشور است و هیچ وجه اضافه ای از بیماران دریافت نمی شود
بیمارستان پیامبران با هدف فراهم آوردن بهترین و با کیفیت ترین خدمات پزشکی با مناسب ترین قیمت احداث شده است و در راستای انجام این رسالت خود را ملزم به ارائه با کیفیت ترین خدمات درمانی می داند. 
بیمارستان پیامبران به سلامت روحی و جسمی شما اهمیت می دهد. برای ما آرامش ، آسایش و ایمنی شما مهم است و خود را ملزم به رعایت تمام قوانین و احکام ملی و مذهبی می دانیم . 
بیش از یک هزار پزشک در 70 رشته تخصصی و فوق تخصصی به صورت مستقیم با بیمارستان پیامبران همکاری دارند. بیش از سیصد پرستار و مامای با تجربه و بیش از پانصد پرسنل اداری و خدماتی در این بیمارستان گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات ممکن را به مراجعان ارائه دهند.
وظیفه ما احترام گذاشتن به شما است . کلیه پرسنل بیمارستان باید بهترین رفتار را با کلیه مراجعان داشته باشند. 
شما در بیمارستان پیامبران مراقبت های مشترک از یک تیم جامع از متخصصان رشته های مختلف تشخیصی و درمانی دریافت خواهید کرد و هیچ خدمت تشخیصی و درمانی و مراقبتی نیست که در این بیمارستان ارائه نشود.
تمام تلاش ما این است که شما و همراهان شما در بیمارستان پیامبران احساس راحتی کنید و دچار هیچ نگرانی و اضطرابی نشوید. سعی شده است تا حد امکان وسایل رفاهی و خدماتی ممکن در اختیار همراهان و بازدیدکنندگان قرار داشته باشد. 
پیشرفت های پزشکی باعث شده که بسیاری از بیماری ها بسیار سریع تشخیص و درمان شوند. در بیمارستان پیامبران ما از نوآورانه ترین دستگاهها و شیوه های درمان استفاده می کنیم. 
بیمارستان پیامبران برای رفاه حال بیماران محترم ، طرف قرارداد بیمه های پایه کشور و بیش از 30 شرکت درمانی تکمیلی است.
بیمارستان پیامبران خارج از طرح ترافیک و طرح زوج و فرد قرار دارد و دسترسی به آن به واسطه چندین بزرگراه بسیار آسان است
این بیمارستان دارای پارکینگی در ده طبقه و ظرفیت پذیرش بیش از چهارصد دستگاه خودرو است که امکان استفاده از آن برای مراجعان وجود دارد و این ویژگی در میان تمام بیمارستان های تهران خاص است
.بخش مهمی از درمان موفق و کلیت سلامت فرد به خود او بر می گردد. برای همین در بیمارستان پیامبران به آموزش رایگان بیماران و مراجعه کنندگان و جمعیت عمومی توجه ویژه ای می شود و تلاش می شود تا با کلیه امکانات و تجهیزات در دسترس آموزش های مرتبط با سلامت به مراجعان ارائه شود. 
در پایان اینکه نتایج نظرسنجی ها نشان می دهد میزان رضایت مراجعان به کلینیک ها و اورژانس بیمارستان و بیماران بستری در بخش های مختلف و همراهان بیماران در بالاترین حد ممکن است و در صورت نیاز به اقدامات بعدی درمانی انتخاب آینده آنها باز هم بیمارستان پیامبران خواهد بود.