تاريخچه بيمارستان تخصصي و  فوق تخصصي پيامبران

بيمارستان پيامبران در زميني به مساحت 27000 متر مربع و با زير بنايي به مساحت 8000 متر مربع در سال 1369 شمسي با ايده مرحوم مغفور آيت الله سيد جواد آل علي شاهروردي به نيت كسب رضايت حق و خدمت به خلق با همت، مجاهدت و تلاش شبانه روزي و بدون وقفه توسط مرحوم مغفورحاج سيد محمدحسن آل علي پي نهاده شد كه ايشان پس از عمري خدمت در عرصه هاي مختلف سال 1401 به ديدار معبود شتافت.

اين مجموعه درماني نهايتاً در سال 1379 با تعداد 50 تخت بستري شروع به فعاليت نمود كه با گذشت ساليان دراز و با ساخت و راه اندازي بخش ها و واحدهاي مختلف هم اكنون با داشتن زيربناي قريب به 70000 متر مربع و تعداد 250 تخت بستري با بهره گرفتن از به روزترين تجهيزات و امكانات به كمك بيش از يك هزار پزشك در كليه رشته هاي تخصصي و فوق تخصصي و همچنين داشتن بيش از يك هزار و ششصد پرسنل باتجربه و متعهد در ساير امور اعم از درماني، اداري، خدماتي و ... در حال خدمت رساني به ساير اقشار جامعه است.

لازم به ذكر است مجموعه عظيم پيامبران به عنوان معدود مراكز خصوصي درجه يك مي باشد كه با تمامي بيمه هاي پايه (تامين اجتماعي، خدمات درماني و نيروهاي مسلح) و نزديك به 50 بيمه تكميلي در حال همكاري است. 

ضمناً يادآوري مي شود كه اين مركز درماني در كنار ارائه خدمات جامع درماني و پايش سلامت، داراي مجموعه رفاهي و خدماتي در بالاترين سطح استانداردهاي بين المللي براي ارائه خدمات به مراجعين شهرهاي ديگر كشور عزيزمان ايران و مهمانان خارجي مي باشد.

از آن جمله مي توان به مجموعه سوئيت هاي اقامتي مختص همراهان بيمار، مجموعه آبي درماني، مجموعه سالن ورزش و سالن بدنسازي، سالن ورزش هاي توپي، تالار بين المللي همايش، سالن پذيرايي، سالن كنفرانس، مجموعه آموزش و پاركينگ اختصاصي براي مراجعين اشاره نمود. همچنين اين مجموعه براي اولين بار در ايران به راه اندازي مركز چكاپ و پايش سلامت در سطح بين المللي و با آخرين استانداردهاي جهاني نموده است.    

چشم انداز:

برآنيم تا در آينده اي نزديك اقدام به افزايش تخت هاي بستري اعم از ويژه و معمولي به ميزان 400 تخت بستري و همچنين خريد و اضافه كردن تجهيزات به روز دنيا در زمينه هاي مختلف علي الخصوص در امر تشخيص و درمان انواع سرطان و بيماري هاي قلبي و عروقي نمائيم، تا بتوانيم بعنوان برترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت هاي درماني با بالاترين استاندارها به بيماران عزيز و پيشتاز بكارگيري فناوري هاي نوين در خدمات درماني باشيم.