اورژانس

اكنون مي توانيم اذعان نمائيم كه بيمارستان پیامبران داراي يكي از بهترين اورژانس‌هاي سطح كشور است. بخش اورژانس بیمارستان دارای متخصصان مقیم طب اورژانس، قلب، بیهوشی، اطفال و زنان و جراحي عمومي و اورتوپدي است .
این بخش دارای ۱۳تخت بستری تحت نظر و ۲ اتاق معاینه داخلی ، اتاق CPR، تریاژ ، اتاق عمل سرپایی  و اتاق ايزوله است.

خدمات اورژانس
۱. پذيرش بيماران اعم از بيماران سرپايي و يا بيماران اورژانسي
۲. ثبت ليست خدمات انجام شده براي بيماران نظير وصل سرم ، تزريق و ...
۳. پذيرش بيماران كلينيكي جهت انجام گچ گيري و آتل گيري ، تزريق مفصلي و هماهنگي با پزشك مربوطه جهت انجام كار
۴. پذيرش بيماران كلينيكي جهت انجام جراحي هاي سرپايي نظير خارج كردن توده ، كشيدن ناخن و ...
۵. پذيرش بيماران شركتي از قبيل بيماران : سايپا ، پارس خودرو ، ايران خودرو ، هواپيمايي آسمان ، صنايع هواپيمايي
۶. پذيرش و نوبت دهي بيماران سنگ شكن ، نوار مثانه
۷. پذيرش و ترخيص بيماران دياليزي
۸. تحويل مدارك به واحد بيمه و مدارك پزشكي

 

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي پيامبران در زميني به مساحت 27 هزار متر مربع و با زيربناي 33 هزار مترمربع در سال 1368 هجري شمسي پي ريزي گرديد و در سال 1381 هجري شمسي مورد بهره برداري قرار گرفت. اين بيمارستان را مرحوم آيت الله حاج سيد جواد آل علي شاهرودي قدس سره به نيت كسب رضايت حق و خدمت به خلق پي نهاد و سرانجام در سال 1377 در سن 69 سالگي به ديدار معبود شتافت. اين مركز در ابتدا با 200 تخت شروع به فعاليت نمود و در حال حاضر داراي 250 تخت فعال ميباشد
ما با اولويت قرار دادن حقوق و امنيت بيماران به عنوان سرمايه‌ي اصلي بيمارستان، در جهت ارائه بهترين خدمات پزشكي با كمترين هزينه ممكن و با هدف جلب رضايتمندي حداكثري بيماران و كسب برترين رتبه‌ي تخصصي، اخلاق حرفه‌اي، ايمني، بهداشت و كنترل عفونت در سطح كشور گام بر مي‌داريم.
بيمارستان پيامبران در غرب تهران واقع شده و با توجه به اينكه در اين مركز ارائه مراقبتهاي درماني با كيفيت برتر و كمترين هزينه صورت مي‌گيرد برآنيم تا سال 1397: 1- به عنوان خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني با بالاترين استانداردها به بيماران شناخته شويم . 2- به عنوان پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني و آموزشي شناخته شويم . 3- به عنوان موفق‌ترين مركز در زمينه‌ي كاهش عفونت‌هاي بيمارستاني در بيمارستان‌هاي سطح كشور شناخته شويم. 4- به عنوان برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني شناخته شويم.

آخرين اخبار بيمارستان پيامبران

Previous Next

گالري تصاوير

ارتباط با ما


آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه - بلوارآیت الله کاشانی - بلوار اباذر - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران
تلفن : 41-44079131
فكس : 44078392
ایمیل : info@payambaranhospital.com