بستري شدن دختر 3 ساله اي بود كه در حين خواب تشنج كرده بود

یکی از اتفاقات جالب ماه های اخیر بیمارستان بستری شدن زينب شاه آبادي دختر 3 ساله اي بود كه در حين خواب تشنج كرده بود

یکی از اتفاقات جالب ماه های اخیر بیمارستان بستری شدن زينب شاه آبادي دختر 3 ساله اي بود كه در حين خواب تشنج كرده بود و با حال عمومی بد بدون علائم هوشياري در آغوش پدر وارد اورژانس بيمارستان پیامبران شد. در حداقل زمان ممکن دكتر ذكاوت متخصص اطفال بیمارستان و تيم احيای بيمارستان شروع به انجام عملیات احیای قلبی - عروقی بيمار كردند كه حدود 3 ساعت به طول انجامید و با تلاش هاي مكرر تيم پرستاري و زحمات  بي وقفه پزشك معالج ، کودک احياء شد و پس از بستری در بخش اطفال با حال خوب مرخص شد. این کودک یک هفته پس از مرخص شدن با دسته گلي براي قدرداني و تشكر با پاي خود به اورژانس بيمارستان آمد كه حضور او باعث مسرت و خوشحالي همه پرسنل بخش اورژانس بیمارستان پیامبران شد.

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي پيامبران در زميني به مساحت 27 هزار متر مربع و با زيربناي 33 هزار مترمربع در سال 1368 هجري شمسي پي ريزي گرديد و در سال 1381 هجري شمسي مورد بهره برداري قرار گرفت. اين بيمارستان را مرحوم آيت الله حاج سيد جواد آل علي شاهرودي قدس سره به نيت كسب رضايت حق و خدمت به خلق پي نهاد و سرانجام در سال 1377 در سن 69 سالگي به ديدار معبود شتافت. اين مركز در ابتدا با 200 تخت شروع به فعاليت نمود و در حال حاضر داراي 250 تخت فعال ميباشد
ما با اولويت قرار دادن حقوق و امنيت بيماران به عنوان سرمايه‌ي اصلي بيمارستان، در جهت ارائه بهترين خدمات پزشكي با كمترين هزينه ممكن و با هدف جلب رضايتمندي حداكثري بيماران و كسب برترين رتبه‌ي تخصصي، اخلاق حرفه‌اي، ايمني، بهداشت و كنترل عفونت در سطح كشور گام بر مي‌داريم.
بيمارستان پيامبران در غرب تهران واقع شده و با توجه به اينكه در اين مركز ارائه مراقبتهاي درماني با كيفيت برتر و كمترين هزينه صورت مي‌گيرد برآنيم تا سال 1397: 1- به عنوان خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني با بالاترين استانداردها به بيماران شناخته شويم . 2- به عنوان پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني و آموزشي شناخته شويم . 3- به عنوان موفق‌ترين مركز در زمينه‌ي كاهش عفونت‌هاي بيمارستاني در بيمارستان‌هاي سطح كشور شناخته شويم. 4- به عنوان برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني شناخته شويم.

آخرين اخبار بيمارستان پيامبران

Previous Next

گالري تصاوير

ارتباط با ما


آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه - بلوارآیت الله کاشانی - بلوار اباذر - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران
تلفن : 41-44079131
فكس : 44078392
ایمیل : info@payambaranhospital.com