عملكرد بيمارستان پيامبران در سال 94

باعث افتخار بیمارستان پیامبران است که در مجموع در سال 1394 بیش از یک و نیم میلیون خدمت تشخیصی، درمانی یا پیگیری در محل این بیمارستان به مراجعان محترم ارائه شده است.

باعث افتخار بیمارستان پیامبران است که در مجموع در سال 1394 بیش از یک و نیم میلیون خدمت تشخیصی، درمانی یا پیگیری در محل این بیمارستان به مراجعان محترم ارائه شده است.

آمار دقیق ارائه خدمت 1551836 بوده است که شامل کلیه اقدامات تشخیصی و درمانی ( ویزیت در کلینیک، انجام آزمایش یا تصویر برداری، ارائه نسخه به داروخانه و کلیه اقدامات مربوط به بیماران بستری و ... ) است. با توجه به متوسط انجام خدمات مختلف برای هر فرد شاید بتوان گفت که در سال 1394 حدود سیصد هزار ایرانی از خدمات تشخیصی، درمانی و تسکینی بیمارستان پیامبران استفاده کرده‌اند.

نکته مهمی که در این میان وجود دارد این است که با توجه به یک و نیم میلیون ارائه خدمت در این مرکز در مجموع تنها تعداد 339 شكايت از سوی مراجعان وجود داشت که واقعا آمار بالایی نیست و نشانگر رضایت تقریبا مطلق مراجعان به بیمارستان است. البته ایده‌آل این است که میزان شکایات از این هم کمتر شود و در همین راستا مدیران ارشد بیمارستان و واحد رسيدگي به شكايات بیمارستان در تلاش هستند تا با همکاری کلیه پرسنل بیمارستان آمار شکایات را به حداقل برسانند.

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي پيامبران در زميني به مساحت 27 هزار متر مربع و با زيربناي 33 هزار مترمربع در سال 1368 هجري شمسي پي ريزي گرديد و در سال 1381 هجري شمسي مورد بهره برداري قرار گرفت. اين بيمارستان را مرحوم آيت الله حاج سيد جواد آل علي شاهرودي قدس سره به نيت كسب رضايت حق و خدمت به خلق پي نهاد و سرانجام در سال 1377 در سن 69 سالگي به ديدار معبود شتافت. اين مركز در ابتدا با 200 تخت شروع به فعاليت نمود و در حال حاضر داراي 250 تخت فعال ميباشد
ما با اولويت قرار دادن حقوق و امنيت بيماران به عنوان سرمايه‌ي اصلي بيمارستان، در جهت ارائه بهترين خدمات پزشكي با كمترين هزينه ممكن و با هدف جلب رضايتمندي حداكثري بيماران و كسب برترين رتبه‌ي تخصصي، اخلاق حرفه‌اي، ايمني، بهداشت و كنترل عفونت در سطح كشور گام بر مي‌داريم.
بيمارستان پيامبران در غرب تهران واقع شده و با توجه به اينكه در اين مركز ارائه مراقبتهاي درماني با كيفيت برتر و كمترين هزينه صورت مي‌گيرد برآنيم تا سال 1397: 1- به عنوان خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني با بالاترين استانداردها به بيماران شناخته شويم . 2- به عنوان پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني و آموزشي شناخته شويم . 3- به عنوان موفق‌ترين مركز در زمينه‌ي كاهش عفونت‌هاي بيمارستاني در بيمارستان‌هاي سطح كشور شناخته شويم. 4- به عنوان برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني شناخته شويم.

آخرين اخبار بيمارستان پيامبران

Previous Next

گالري تصاوير

ارتباط با ما


آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه - بلوارآیت الله کاشانی - بلوار اباذر - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران
تلفن : 41-44079131
فكس : 44078392
ایمیل : info@payambaranhospital.com