چرا بیمارستان پیامبران را انتخاب کنم

بیمارستان پیامبران بهترین انتخاب برای تولد فرزند شما است. بهترین پزشکان و بهترین امکانات بیمارستانی در اختیار شما است تا تجربه ای شیرین از تولد دلبندتان را داشته باشید.

چشمان فرزندتان در بهترین جای ممکن باز می شود

 

بیمارستان پیامبران بهترین انتخاب برای تولد فرزند شما است. بهترین پزشکان و بهترین امکانات بیمارستانی در اختیار شما است تا تجربه ای شیرین از تولد دلبندتان را داشته باشید. اتاق های زایمان و عمل مجهز و وسیع با پرسنل با تجربه و اتاق های بستری شیک و راحت به همراه وجود بخش NICU مجهز و تیمی شامل پزشکان متخصص زنان و زایمان، اطفال، ماما و پرستاران بسیار با تجربه امتیازات بیمارستان پیامبران محسوب می شود.

 

 

در بیمارستان پیامبران شما می توانید

 

  • هماهنگی های لازم را با پزشک تان انجام دهید تا در زمان مورد نظرتان منتظر تولد فرزندتان باشید
  • تزیین اتاق بستری مادر و فرزند را پیش از زمان تولد نوزاد انجام دهید
  • از امکان فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای از به دنیا آمدن فرزندتان برخوردار شوید.

 

 

چرا بیمارستان پیامبران را انتخاب کنم:

 

  • بیمارستان پیامبران پایین ترین نرخ دریافتی برای زایمان(طبیعی، سزارین) در میان بیمارستان های خصوصی تهران را دارا است.
  • بیمارستان پیامبران با تمام بیمه های پایه ایران و تقریبا تمام بیمه های تکمیلی مهم ایران قرارداد دارد و شما می توانید از پرداخت هزینه ها توسط بیمه ها برخوردار شوید
  • پارکینگ وسیع مکانیزه بیست و چهار ساعته دغدغه جای پارک را از بین می برد.
  • وجود داروخانه و کافی شاپ و فروشگاه های خرید هدیه و گل مصنوعی و سایر وسایل و مایحتاج در داخل بیمارستان باعث می شود که هیچ نیازی به خارج شدن از بیمارستان نداشته باشید
  • کیفیت غذای بیمارستان پیامبران زبانزد عام و خاص است. برای مددجویان و همراهان آنها غذای باکیفیت و سالم و خوشمزه زیر نظر متخصصان تغذیه سرو می شود.

 

 

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي پيامبران در زميني به مساحت 27 هزار متر مربع و با زيربناي 33 هزار مترمربع در سال 1368 هجري شمسي پي ريزي گرديد و در سال 1381 هجري شمسي مورد بهره برداري قرار گرفت. اين بيمارستان را مرحوم آيت الله حاج سيد جواد آل علي شاهرودي قدس سره به نيت كسب رضايت حق و خدمت به خلق پي نهاد و سرانجام در سال 1377 در سن 69 سالگي به ديدار معبود شتافت. اين مركز در ابتدا با 200 تخت شروع به فعاليت نمود و در حال حاضر داراي 250 تخت فعال ميباشد
ما با اولويت قرار دادن حقوق و امنيت بيماران به عنوان سرمايه‌ي اصلي بيمارستان، در جهت ارائه بهترين خدمات پزشكي با كمترين هزينه ممكن و با هدف جلب رضايتمندي حداكثري بيماران و كسب برترين رتبه‌ي تخصصي، اخلاق حرفه‌اي، ايمني، بهداشت و كنترل عفونت در سطح كشور گام بر مي‌داريم.
بيمارستان پيامبران در غرب تهران واقع شده و با توجه به اينكه در اين مركز ارائه مراقبتهاي درماني با كيفيت برتر و كمترين هزينه صورت مي‌گيرد برآنيم تا سال 1397: 1- به عنوان خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني با بالاترين استانداردها به بيماران شناخته شويم . 2- به عنوان پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني و آموزشي شناخته شويم . 3- به عنوان موفق‌ترين مركز در زمينه‌ي كاهش عفونت‌هاي بيمارستاني در بيمارستان‌هاي سطح كشور شناخته شويم. 4- به عنوان برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني شناخته شويم.

آخرين اخبار بيمارستان پيامبران

Previous Next

گالري تصاوير

ارتباط با ما


آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه - بلوارآیت الله کاشانی - بلوار اباذر - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران
تلفن : 41-44079131
فكس : 44078392
ایمیل : info@payambaranhospital.com