نکته هایی در باب بیمارستان پیامبران

زمانی که صحبت از « درمان » می شود، مهمترین نکته « کیفیت » است و بیمارستان پیامبران مفتخر است که به عنوان بیمارستانی درجه یک، خدمات تشخیصی و درمانی را در بالاترین سطح کیفی ممکن ارائه می دهد.

زمانی که صحبت از « درمان » می شود، مهمترین نکته « کیفیت » است و بیمارستان پیامبران مفتخر است که به عنوان بیمارستانی درجه یک، خدمات تشخیصی و درمانی را در بالاترین سطح کیفی ممکن ارائه می دهد.

هدف اصلی تمام کارکنان این بیمارستان رضایت مراجعین و مددجویان است. به همین دلیل بهترین فضا و تجهیزات در اختیار بهترین متخصصان قرار داده شده تا اقدامات تشخیصی، پیشگیری و درمان در سریع ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت ارائه شوند.

کلیه مجموعه فضاهای بیمارستان پیامبران از روز اول با هدف کاربری درمانی ساخته شده و نیازسنجی های دقیقی صورت گرفته تا مراجعان بیمارستان با هیچ گونه مشکلی روبرو نشوند.

رعایت کلیه استانداردها و تلاش برای رسیدن به بالاترین سطح کیفی موجب شده است تا بیمارستان پیامبران گواهی نامه ها و لوح های افتخار و تقدیر فراوانی کسب کند و مورد تایید مجامع کیفیت سنجی و استاندارد سازی داخلی و بین المللی  قرار بگیرد.

بیمارستان پیامبران دارای بخش های کلی اورژانس، کلینیک، بستری، داروخانه و پاراکلینیک است و در تمامی رشته های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی فعالیت دارد و کلیه تهمیدات لازم اندیشیده شده تا مراجعان هیچ نیازی به خروج از بیمارستان نداشته باشند.

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي پيامبران در زميني به مساحت 27 هزار متر مربع و با زيربناي 33 هزار مترمربع در سال 1368 هجري شمسي پي ريزي گرديد و در سال 1381 هجري شمسي مورد بهره برداري قرار گرفت. اين بيمارستان را مرحوم آيت الله حاج سيد جواد آل علي شاهرودي قدس سره به نيت كسب رضايت حق و خدمت به خلق پي نهاد و سرانجام در سال 1377 در سن 69 سالگي به ديدار معبود شتافت. اين مركز در ابتدا با 200 تخت شروع به فعاليت نمود و در حال حاضر داراي 250 تخت فعال ميباشد
ما با اولويت قرار دادن حقوق و امنيت بيماران به عنوان سرمايه‌ي اصلي بيمارستان، در جهت ارائه بهترين خدمات پزشكي با كمترين هزينه ممكن و با هدف جلب رضايتمندي حداكثري بيماران و كسب برترين رتبه‌ي تخصصي، اخلاق حرفه‌اي، ايمني، بهداشت و كنترل عفونت در سطح كشور گام بر مي‌داريم.
بيمارستان پيامبران در غرب تهران واقع شده و با توجه به اينكه در اين مركز ارائه مراقبتهاي درماني با كيفيت برتر و كمترين هزينه صورت مي‌گيرد برآنيم تا سال 1397: 1- به عنوان خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني با بالاترين استانداردها به بيماران شناخته شويم . 2- به عنوان پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني و آموزشي شناخته شويم . 3- به عنوان موفق‌ترين مركز در زمينه‌ي كاهش عفونت‌هاي بيمارستاني در بيمارستان‌هاي سطح كشور شناخته شويم. 4- به عنوان برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني شناخته شويم.

آخرين اخبار بيمارستان پيامبران

Previous Next

گالري تصاوير

ارتباط با ما


آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه - بلوارآیت الله کاشانی - بلوار اباذر - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران
تلفن : 41-44079131
فكس : 44078392
ایمیل : info@payambaranhospital.com