پیام ریاست

خداوند منان را شاکریم که فرصتی در اختیار ما قرار داده تا گوشه ای کوچک از آلام مردمان دریادل سرزمینی بزرگ را مرهم گذار باشیم.

خداوند منان را شاکریم که فرصتی در اختیار ما قرار داده تا گوشه ای کوچک از آلام مردمان دریادل سرزمینی بزرگ را مرهم گذار باشیم.
خود را در بارگاه احدیت مسئول می دانیم که برای دل های دردمند مردمان مهربان این سامان پناهگاهی درخور باشیم .
خود را متعهد می دانیم که سلامت تک تک ایرانیان را پاس بداریم و تلاش کنیم تا وضعیت سلامت جسمی و روانی مردمان این کشور پهناور ارتقا یابد.
چشم انداز بیمارستان این است که در آینده ای نزدیک به این اهداف دست یابد:
- خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني  با بالاترين استانداردها به بيماران
- پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني
- موفق‌ترين مركز درزمينه‌ي كاهش‌عفونت‌هاي بيمارستاني دربيمارستان‌هاي‌سطح كشور
- برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني
ما بر آنيم تا با تکیه بر الطاف الهی و با بهره مندی از حاذق ترين پزشكان متخصص و فوق تخصص و كاركنان متخصص، مجرب و ارزشمند خود به ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی با عالي ترين کیفیت در سطوح فوق تخصصی و تخصصی پرداخته و با آموزش و پژوهشهاي بالینی کاربردی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و نسل آینده نقش مؤثر و سازنده ای داشته باشیم. این مرکز درصدد است تا بر پایه مديريت دانايي محور و بر اساس علم و فناوری روز به عنوان بيمارستان برتر در خدمات درمانی در سطح کشور و منطقه شناخته شود.

مهندس سید محمود آل علی
ریاست شورای عالی ریاست بیمارستان پیامبران

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي پيامبران در زميني به مساحت 27 هزار متر مربع و با زيربناي 33 هزار مترمربع در سال 1368 هجري شمسي پي ريزي گرديد و در سال 1381 هجري شمسي مورد بهره برداري قرار گرفت. اين بيمارستان را مرحوم آيت الله حاج سيد جواد آل علي شاهرودي قدس سره به نيت كسب رضايت حق و خدمت به خلق پي نهاد و سرانجام در سال 1377 در سن 69 سالگي به ديدار معبود شتافت. اين مركز در ابتدا با 200 تخت شروع به فعاليت نمود و در حال حاضر داراي 250 تخت فعال ميباشد
ما با اولويت قرار دادن حقوق و امنيت بيماران به عنوان سرمايه‌ي اصلي بيمارستان، در جهت ارائه بهترين خدمات پزشكي با كمترين هزينه ممكن و با هدف جلب رضايتمندي حداكثري بيماران و كسب برترين رتبه‌ي تخصصي، اخلاق حرفه‌اي، ايمني، بهداشت و كنترل عفونت در سطح كشور گام بر مي‌داريم.
بيمارستان پيامبران در غرب تهران واقع شده و با توجه به اينكه در اين مركز ارائه مراقبتهاي درماني با كيفيت برتر و كمترين هزينه صورت مي‌گيرد برآنيم تا سال 1397: 1- به عنوان خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني با بالاترين استانداردها به بيماران شناخته شويم . 2- به عنوان پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني و آموزشي شناخته شويم . 3- به عنوان موفق‌ترين مركز در زمينه‌ي كاهش عفونت‌هاي بيمارستاني در بيمارستان‌هاي سطح كشور شناخته شويم. 4- به عنوان برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني شناخته شويم.

آخرين اخبار بيمارستان پيامبران

Previous Next

گالري تصاوير

ارتباط با ما


آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه - بلوارآیت الله کاشانی - بلوار اباذر - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران
تلفن : 41-44079131
فكس : 44078392
ایمیل : info@payambaranhospital.com