برگزاری کارگاه شیر مادر در بیمارستان پیامبران

این کارگاه توسط خانم دکتر الهام طلاچیان متخصص اطفال و فوق تخصص گوارش کودکان و رئیس بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر برگزار شد.

کلاس « کارگاه شیر مادر » در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار شد.

این کارگاه توسط خانم دکتر الهام طلاچیان متخصص اطفال و فوق تخصص گوارش کودکان و رئیس بیمارستان کودکان حضرت  علی اصغر برگزار شد. در این کارگاه 4 ساعته علاوه بر خانم دکتر طلاچیان، خانم دکتر نخعی فوق تخصص گوارش کودکان و خانم دکتر خسروی فوق تخصص نوزادان حضور داشتند و مباحث مهمی را مطرح کردند.

« اولین تغذیه با شیر مادر و هم اتاقی مادر و نوزاد »، « تماس پوست با پوست »، « تغذیه مادر در دوران شیردهی »، « مادران شاغل و شیر دهی »، « باورهای غلط در مورد شیردهی »، « تغذیه نوزاد نارس »، « بیقراری شیرخوار » و ...مباحثی بودند که در این کارگاه مطرح شدند و مورد بحث قرار گرفتند و اساتید به سئوالات مطرح شده پاسخ گفتند.

این کارگاه بسیار مفید که حضور در آن برای کلیه پرسنل و بخصوص پرسنل بخش های مرتبط بسیار آموزنده بود، آنگونه که باید با استقبال مناسب همکاران روبر نشد که این موضوع ناراحت کننده است چرا که برای برگزاری این کلاس ها زحمات بسیاری کشیده شده و مسئولان ارشد بیمارستان هم کمال همکاری را برای برگزاری این گونه کلاس ها دارند. امید است که در آینده همکاران محترم احساس مسئولیت بیشتری در این زمینه داشته باشند.

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي پيامبران در زميني به مساحت 27 هزار متر مربع و با زيربناي 33 هزار مترمربع در سال 1368 هجري شمسي پي ريزي گرديد و در سال 1381 هجري شمسي مورد بهره برداري قرار گرفت. اين بيمارستان را مرحوم آيت الله حاج سيد جواد آل علي شاهرودي قدس سره به نيت كسب رضايت حق و خدمت به خلق پي نهاد و سرانجام در سال 1377 در سن 69 سالگي به ديدار معبود شتافت. اين مركز در ابتدا با 200 تخت شروع به فعاليت نمود و در حال حاضر داراي 250 تخت فعال ميباشد
ما با اولويت قرار دادن حقوق و امنيت بيماران به عنوان سرمايه‌ي اصلي بيمارستان، در جهت ارائه بهترين خدمات پزشكي با كمترين هزينه ممكن و با هدف جلب رضايتمندي حداكثري بيماران و كسب برترين رتبه‌ي تخصصي، اخلاق حرفه‌اي، ايمني، بهداشت و كنترل عفونت در سطح كشور گام بر مي‌داريم.
بيمارستان پيامبران در غرب تهران واقع شده و با توجه به اينكه در اين مركز ارائه مراقبتهاي درماني با كيفيت برتر و كمترين هزينه صورت مي‌گيرد برآنيم تا سال 1397: 1- به عنوان خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني با بالاترين استانداردها به بيماران شناخته شويم . 2- به عنوان پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني و آموزشي شناخته شويم . 3- به عنوان موفق‌ترين مركز در زمينه‌ي كاهش عفونت‌هاي بيمارستاني در بيمارستان‌هاي سطح كشور شناخته شويم. 4- به عنوان برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني شناخته شويم.

آخرين اخبار بيمارستان پيامبران

Previous Next

گالري تصاوير

ارتباط با ما


آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه - بلوارآیت الله کاشانی - بلوار اباذر - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران
تلفن : 41-44079131
فكس : 44078392
ایمیل : info@payambaranhospital.com