افزایش آمار زایمان طبیعی در بیمارستان پیامبران

در فروردین ماه 1394 تعداد زایمان های انجام شده به صورت طبیعی تنها 12 مورد بود اما این تعداد در فروردین ماه 1395 به بیش از 2 برابر و به 27 مورد رسید.

همگام با سیاست های کلان کشور بیمارستان پیامبران هم برنامه های ترویج « زایمان طبیعی » را در سیاست های کاری خود گنجانده است و در این راستا اقدامات متعددی از جمله برگزاری کلاس های آموزشی و ایجاد تسهیلات کامل برای زایمان طبیعی انجام شده است. حالا آمار نشانگر این است که اجرای این برنامه ها با موفقیت روبرو شده است.

در فروردین ماه 1394 تعداد زایمان های انجام شده به صورت طبیعی تنها 12 مورد بود اما این تعداد در فروردین ماه 1395 به بیش از 2 برابر و به 27 مورد رسید.

در مجموع در فروردین ماه 1394 تنها 4 درصد از زایمان های انجام شده در بیمارستان پیامبران به شیوه طبیعی بود اما این آمار در فروردین 1395 به 7.7 درصد رسید.

البته این میزان هنوز با میزان مطلوب فاصله زیادی دارد ولی با فعالیت های انجام گرفته قطعا در آینده آمار زایمان های طبیعی انجام شده در این بیمارستان بیشتر هم خواهد شد.

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي پيامبران در زميني به مساحت 27 هزار متر مربع و با زيربناي 33 هزار مترمربع در سال 1368 هجري شمسي پي ريزي گرديد و در سال 1381 هجري شمسي مورد بهره برداري قرار گرفت. اين بيمارستان را مرحوم آيت الله حاج سيد جواد آل علي شاهرودي قدس سره به نيت كسب رضايت حق و خدمت به خلق پي نهاد و سرانجام در سال 1377 در سن 69 سالگي به ديدار معبود شتافت. اين مركز در ابتدا با 200 تخت شروع به فعاليت نمود و در حال حاضر داراي 250 تخت فعال ميباشد
ما با اولويت قرار دادن حقوق و امنيت بيماران به عنوان سرمايه‌ي اصلي بيمارستان، در جهت ارائه بهترين خدمات پزشكي با كمترين هزينه ممكن و با هدف جلب رضايتمندي حداكثري بيماران و كسب برترين رتبه‌ي تخصصي، اخلاق حرفه‌اي، ايمني، بهداشت و كنترل عفونت در سطح كشور گام بر مي‌داريم.
بيمارستان پيامبران در غرب تهران واقع شده و با توجه به اينكه در اين مركز ارائه مراقبتهاي درماني با كيفيت برتر و كمترين هزينه صورت مي‌گيرد برآنيم تا سال 1397: 1- به عنوان خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني با بالاترين استانداردها به بيماران شناخته شويم . 2- به عنوان پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني و آموزشي شناخته شويم . 3- به عنوان موفق‌ترين مركز در زمينه‌ي كاهش عفونت‌هاي بيمارستاني در بيمارستان‌هاي سطح كشور شناخته شويم. 4- به عنوان برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني شناخته شويم.

آخرين اخبار بيمارستان پيامبران

Previous Next

گالري تصاوير

ارتباط با ما


آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه - بلوارآیت الله کاشانی - بلوار اباذر - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران
تلفن : 41-44079131
فكس : 44078392
ایمیل : info@payambaranhospital.com